Telefon

+90 532 482 15 45

Adres

Ümraniye/İSTANBUL

Taşkın, Almanya’da UNCCD STK Başkanı ile görüştü

Dünya e-Basın Konseyi (DEBK) Başkanı Gazeteci – Yazar Hasan Taşkın, Birleşmiş Milletler Çölleşme ile Mücadele Sözleşmesi (United Nations Convention to Combat Desertification) (UNCCD) Sivil Toplum Başkanı Marcos Montorio ile Almanya’da görüştü.

Birleşmiş Milletler’in Almanya Bonn’daki binasında yapılan görüşmede Hasan Taşkın, UNCCD Üyesi DEBK’nın çalışmaları hakkında Montorio’ya bilgi sundu.

UNCCD’nin STK’larından sorumlu Başkanı Marcos Montorio’da UNCCD Olarak Türkiye’ye çok önem verdiklerini bu nedenle UNCCD Türkiye Temsilcisi Mustafa Abdullah Yurtoğlu ile de yakın çalışma içinde olduklarını belirterek, UNCCD’nin dünya STK’ları ile birlikte önemli çalışmalara imza attıklarının altını çizdi.

Görüşmeye DEBK Yüksek Kurulu Üyesi Halim Bülbül ile DEBK Başkanı Hasan Taşkın’ın Hollanda danışmanı Adnan Bülbül’de hazır bulundu. 28 Eylül 2021

UNCCD: https://www.unccd.int/

Author

debk

Dünya Elektronik (E) Basın Konseyi Birliği Türkiye Cumhuriyeti Bakanlar Kurulu’nun 11.09.2014 tarih ve 2014-6743 sayılı kararnamesi ile Kurucu Başkan Gazeteci Yazar Hasan Taşkın yönetiminde Sivil Toplum Örgütü olarak faaliyetine başlamıştır.

İletişim

+90 532 482 15 45

Poligon Cd. Depoyolu Sk. No: 16 Öne Blok K.12 Ümraniye/İSTANBUL

info@debk.org.tr