Telefon

+90 532 482 15 45

Adres

Ümraniye/İSTANBUL

Şu Derin Devlet İkinci Baskısında!

Şu Derin Devlet İkinci Baskısında!

Deneyimli Hukukçu Gazeteci Hasan Taşkın’ın kaleminden çıkan, derin devletin karmaşık ve gizemli dünyasını tüm yönleriyle ele alan 4 ciltlik “Şu Derin Devlet: Gizemli Bir Dünyanın İzinde” adlı eser, okuyucudan büyük ilgi gördü. Yoğun talep üzerine kitabın ikinci baskısı da raflarda yerini aldı.

Derin Devletin Karanlık Dünyası Aydınlanıyor

Şu Derin Devlet, derin devletin kökenlerini, amaçlarını, yöntemlerini ve Türkiye’deki yapılanmalarını derinlemesine inceliyor. Kitapta yer alan gerçek hayattan örnekler ve çarpıcı bilgiler, okurların zihninde derin devletin net bir resmini çiziyor.

Neden Okuyun?

  • Derin devlet hakkında kapsamlı ve objektif bilgi edinmek için
  • Akıcı ve sürükleyici bir dille yazılmış bir eser okumak için
  • Türkiye’nin yakın tarihi ve günümüz siyasetiyle ilgili önemli bilgiler edinmek için

Kitabı Nereden Bulabilirsiniz?

Şu Derin Devlet: Gizemli Bir Dünyanın İzinde kitabının ikinci baskısını tüm seçkin kitapçılarda ve online kitap satış platformlarında bulabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin:

Sebe Kitap web sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://sebekitap.com/urun/su-derin-devlet-1-2-3-4-hasan-taskin/

Kaçırmayın!

Derin devletin gizemli dünyasına dair merakınızı gidermek ve Türkiye’nin yakın tarihiyle ilgili önemli bilgiler edinmek için Şu Derin Devlet: Gizemli Bir Dünyanın İzinde kitabının ikinci baskısını kaçırmayın!

Author

debk

Dünya Elektronik (E) Basın Konseyi Birliği Türkiye Cumhuriyeti Bakanlar Kurulu’nun 11.09.2014 tarih ve 2014-6743 sayılı kararnamesi ile Kurucu Başkan Gazeteci Yazar Hasan Taşkın yönetiminde Sivil Toplum Örgütü olarak faaliyetine başlamıştır.

İletişim

+90 532 482 15 45

Poligon Cd. Depoyolu Sk. No: 16 Öne Blok K.12 Ümraniye/İSTANBUL

info@debk.org.tr